Bukmacherzy w Polsce

Bukmacherzy w Polsce

Rynek zakładów bukmacherskich kwitnie w Europie i WNP. Polska jest jednym z największych przedstawicieli regionu Europy i szóstym krajem pod względem liczby ludności. Zakłady sportowe są dostępne zarówno dla legalnych bukmacherów, jak i międzynarodowych firm, które działają na licencji z jurysdykcji offshore, takich jak Isle of Man, Curacao itp.

Są firmy rosyjskie i europejskie z międzynarodową licencją. Mimo różnych licencji i historii powstania, wymagania wobec bukmacherów są takie same: wiarygodność, dobór wydarzeń i głębokość relacji, dostępność i wygoda strony internetowej oraz możliwość wypłaty pieniędzy.

Legalność zakładów bukmacherskich

Bukmacherka jest w Polsce legalna, ale bukmacherzy napotykają na kilka przeszkód. Od 2009 roku obowiązuje ustawa, która reguluje legalne zakłady bukmacherskie. Zgodnie z prawem, bukmacher płaci 12 procent od obrotu, a także 10 procent od wszystkich wygranych graczy. Polityka ta uzupełnia budżet państwa, ale wpływa na popularność lokalnych bukmacherów.

Od 2017 roku w regionie obowiązuje zakaz działalności bukmacherów offshore, którzy nie płacą podatku w Polsce, ale przyjmują graczy z regionu. Lista bukmacherów, którzy przyjmują zakłady w polskich złotych przekracza 50 firm. Międzynarodowi bukmacherzy oferują graczom z Polski zakłady w lokalnej walucie, obsługę w rodzimym języku, a także szeroki zakres opcji wpłat i wypłat.
Główni bukmacherzy

W Polsce dozwolone są nie tylko zakłady sportowe, ale także gry hazardowe na szczęście (poker), a także automaty do gier i zabawy.

Nie wszyscy bukmacherzy w Polsce działają legalnie, gdyż uzyskanie licencji wymaga wpłaty finansowej, a także corocznego potrącenia 12 procent obrotu. Mimo zaostrzenia przepisów w Polsce nadal funkcjonują międzynarodowe zakłady bukmacherskie. Jednym z liderów na polskim rynku pozostaje bukmacher Bwin. Z kolei znane na całym świecie marki takie jak Pinnacle, William Hill, Bet365 czy Betfair opuściły region.

Oprócz Bwin w Polsce nadal działają 1xBet, BetCris, PariMatch, MelBet i inne. Wiele firm używa roboczych lusterek, aby uzyskać dostęp do strony internetowej i zaleca obstawianie w euro, aby uniknąć dodatkowych przeliczeń walutowych przy dokonywaniu wpłat i wypłat.

Bukmacherzy w Polsce
Bukmacherzy w Polsce

Jak wybrać bukmachera na zakłady bukmacherskie

Strona bukmacher-Expert prezentuje najlepszych bukmacherów, którzy akceptują graczy z Polski. Przy opracowywaniu rankingu braliśmy pod uwagę:

– Dostępność licencji, w tym przypadku lokalnej, jak również offshore i krajów UE.

– Dostępność otwarcia rachunku w walucie lokalnej.

– Czas wymagany do przetworzenia zakładów i wniosków o wypłatę. Zazwyczaj rozpatrzenie wniosku i przelanie pieniędzy nie trwa dłużej niż 12 do 36 godzin. Są bukmacherzy z natychmiastową wypłatą wygranych.

– Dostępność usług wsparcia i metod komunikacji.

Nie mniej ważnymi elementami przy tworzeniu oceny są recenzje prawdziwych graczy oraz dostępność aplikacji mobilnych, co upraszcza system pracy i obstawiania online.

Główną walutą zakładów dla graczy z Polski jest złoty, ale wielu bukmacherów przyjmuje zakłady w dolarach, euro i funtach szterlingach. Gracze mają dostęp do lokalnych i oficjalnie autoryzowanych bukmacherów zagranicznych oraz firm offshore, które są dostępne przez działające lustro.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *