Bukmacherzy – praca z polskim złotym

Bukmacherzy – praca z polskim złotym

W tym artykule Rating bukmacherów w Polsce mówi o firmach bukmacherskich z polską wersją strony. Obecnie na świecie nie ma zbyt wielu firm, które mogą przyjmować zakłady sportowe i dokonywać wypłat wygranych za pośrednictwem oficjalnej waluty Polski. Rynek zakładów sportowych w Polsce został zalegalizowany, ale nie wszyscy są zadowoleni z warunków. Na tej stronie dowiesz się, jacy polscy bukmacherzy obecnie działają, które zakłady przyjmują wpłaty w polskich złotych oraz jakie zakłady sportowe są dostępne w Polsce.

Jak oceniamy bukmacherów?

Ranking obejmuje polskich bukmacherów oraz firmy globalne, które przyjmują zakłady w polskiej walucie urzędowej i posiadają polskojęzyczny serwis. Pełna lista firm, które zostaną wybrane, przedstawia się następująco:

  • Możliwość założenia konta w polskich złotych.
  • Licencja.
  • Dostępność polskiej wersji strony.
  • Wpłata i wypłata.
  • Obsługa klienta.
  • Obliczenia zakładów.

Główny nacisk został położony na walutę – w tym zestawieniu wszyscy bukmacherzy umożliwiają założenie konta i naliczanie w polskich złotych. Pozycje w rankingu wynikają z szeregu innych czynników – pracy zespołu wsparcia, dostępnych metod dokonywania transakcji, ogólnej oceny bukmachera przez użytkowników oraz istnienia licencji.

Top 5 legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce z licencją

Nie wszystkie firmy z pierwszej piątki tego rankingu mają siedzibę w Polsce – w zasadzie nie ma ani jednego przedstawiciela tego kraju. Tym nie mniej, chcielibyśmy przedstawić Wam najlepszych bukmacherów przyjmujących zakłady w polskich złotych:

1xBet – największy bukmacher, pracujący w języku polskim i operujący polską walutą. Wysoki poziom obsługi klienta, łatwa nawigacja na stronie, ogromna ilość różnych bonusów i najszersza oferta zakładów sprawia, że firma ta jest faworytem wśród wszystkich bukmacherów w rankingu.

Marathonbet – Ta firma tylko w kilku parametrach nieznacznie ustępuje liderowi zestawienia. Marathonbet oferuje również świetny skład i doskonały arkusz kalkulacyjny, a także świetne aplikacje mobilne. Zespół wsparcia nie sprawia żadnych problemów, podobnie jak proces transferu.

Parimatch to znana na całym świecie firma, która jest wysoko oceniana przez swoich użytkowników. Wypłaty i wpłaty są bezproblemowe, obsługa klienta dostępna jest w języku polskim, a niska marża to doskonała przewaga nad większością pozostałych firm z listy.

Pinnacle – Globalny bukmacher, który zdobył serca użytkowników ogromnym wyborem zakładów i wysokimi kursami. Pomimo faktu, że niektóre kraje zabraniają swoim obywatelom odwiedzania serwisu, Pinnacle jest wiarygodnym bukmacherem i szybko współpracuje z przelewami pieniężnymi, a także zapewnia fachową pomoc w razie jakichkolwiek pytań.

Favbet – Kolejny bukmacher z szeregiem imponujących zalet: wybór zakładów, doskonała nawigacja, aplikacja na smartfony i rozbudowany program bonusowy. Świetna alternatywa dla polskich użytkowników, jeśli nie chcą się rejestrować w BK z listy powyżej.

Zakłady sportowe w Polsce

Biura bukmacherskie w Polsce powinny mieć status prawny – zbliżony do realiów rynku rosyjskiego. Na grudzień 2021 roku było 14 marek z platformami internetowymi, które uzyskały licencję państwową. Ze względu na wysokie stawki podatkowe, rozwój szarej strefy zakładów bukmacherskich w Polsce jest na wysokim poziomie.

Jednocześnie ciekawe jest to, że w 2020 roku przychody nielicencjonowanych bukmacherów spadły o 25%, podczas gdy zyski legalnych firm wzrosły o 97%. Gracze nie odczuli radykalnie skutków legalizacji.

Bukmacherzy z polskim złotym jako walutą

Na analizowanej liście znajduje się 61 bukmacherów, którzy są w stanie przyjąć przelewy w polskiej walucie narodowej. Zdecydowana większość z nich posiada opcję tłumaczenia strony na język polski. Ponadto wielu z tych bukmacherów to szara strefa i obywatele polscy grają na własne ryzyko, gdyż mogą zostać zablokowani i nie uzyskać pomocy ze strony pomocy technicznej. Warto zatem przyjrzeć się najbardziej godnym zaufania stronom, które sprawnie i na wysokim poziomie radzą sobie z problemami bukmacherskimi – te znajdziesz na górze listy.

FAQ

Która firma bukmacherska jest najpopularniejsza w Polsce pod względem liczby graczy?

Najpopularniejszą firmą bukmacherską w Polsce pod względem liczby graczy jest STS.

Którzy bukmacherzy są legalni w Polsce?

Są to STS, Fortuna, Totolotek, LV BET i inne.

W jakiej walucie lepiej wpłacać pieniądze na konto w Polsce?

Lepiej być patriotą w Polsce i zakładać lokaty w państwowej walucie: polskim złotym. Nie oznacza to jednak, że obstawiający są ograniczeni do tej opcji – wiele firm chętnie przyjmuje euro, dolary amerykańskie i inne waluty.

Która firma bukmacherska jest najstarsza w Polsce?

Jednym z nich jest Totolotek. Przyjmuje zakłady na sporty cybernetyczne, w swoim line-upie posiada wydarzenia sportowe w dużej ilości dyscyplin hazardowych, a także charakteryzuje się dobrą obsługą klienta.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *