Jaki jest właściwy sposób na rozpoczęcie obstawiania

Gra w zakładach bukmacherskich. Jaki jest właściwy sposób na rozpoczęcie obstawiania

Każdy początkujący gracz, zanim zdecyduje się na zakłady sportowe, musi uświadomić sobie, dlaczego to robi i jakie są jego cele. Jeśli rejestrujesz się w biurach bukmacherskich tylko dla rozrywki i wpłacasz kwotę, której nie żałujesz, nie ma sensu tracić czasu na studiowanie nauki o zakładach, ale ci, którzy chcą wygrywać prawdziwe pieniądze, powinni uzbroić się w cierpliwość, ponieważ wypracowanie pewnych taktyk obstawiania zajmuje sporo czasu. Błędem jest myślenie, że pierwsza wygrana u bukmachera jest oznaką szczęścia. To właśnie taka pewność siebie często prowadzi graczy do porażki. Do zakładów bukmacherskich należy podchodzić bardzo odpowiedzialnie i jeśli robisz to dla zarobku, powinieneś traktować to jak pracę na pełen etat. Jedyną wadą gry u bukmacherów jest to, że jesteś zdany na siebie i musisz brać odpowiedzialność za swoje działania. Jeśli przegrasz, musisz to po prostu zaakceptować, bez próby odzyskania pierwszego meczu. Naucz się cieszyć nawet niewielkimi wygranymi. Ryzykowanie trochę jest normą, bo w ten sposób można zbudować duży kapitał.

Jaki jest właściwy sposób na rozpoczęcie obstawiania
Jaki jest właściwy sposób na rozpoczęcie obstawiania

Granie u bukmacherów

Nigdy nie rozczarowuj się i zawsze zaczynaj zakłady z myślą, że będziesz miał pecha i jesteś złym prognostykiem. Problemy, jeśli są, należy rozwiązywać, a nie narzekać. Jeśli zdecydujesz się postawić na piłkę nożną, pamiętaj, aby czytać prognozy piłkarskie z różnych źródeł. Stopniowo zaczniesz myśleć jak doświadczony gracz, a nawet dokonywać własnych przewidywań.

Kolejną ważną zasadą zakładów jest zbalansowanie całkowitej puli, co oznacza, że powinieneś postawić na każde zdarzenie tylko niewielką jej część.

A chyba najważniejszą zasadą zakładów jest to, aby na chwilę zapomnieć o swojej ulubionej drużynie i nie stawiać wyłącznie na nią. Zawsze rozsądnie oceniaj sytuację, aby sprawdzić, czy Twoi faworyci mają szansę na sukces. Wielu kibiców błędnie stawia tylko na swój ulubiony klub i często traci pieniądze. W zakładach sportowych nie powinno być ulubionych drużyn, a do wszystkich należy podchodzić neutralnie, analizując każdy przypadek z osobna.

Przestrzegając takich zasad, możesz zwiększyć swój bankroll i zamienić zakłady sportowe w stały dochód.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *